امروز: دوشنبه 30 دی 1398
دسته بندی محصولات
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت دیدگاههای برنامه ریزی درسی (دیدگاه ماورای فردی)

پاورپوینت دیدگاههای برنامه ریزی درسی (دیدگاه ماورای فردی) دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1360 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 22

دانلود پاورپوینت با موضوع دیدگاههای برنامه ریزی درسی (دیدگاه ماورای فردی)، در قالب pptx و در 22 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، نظریه ماورای فردی، فرایند خلاقیت از دیدگاه والاس، استعلا و روحانیت، برنامه های آموزشی ماورای فردی، آموزش و پرورش والدورف،آموزش و پرورش متلاقی، فنون آموزش و پرورش متلاقی، اهداف آموزش و پرورش متلاقی، بدیع پردازی و تلقین شن

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع دیدگاههای برنامه ریزی درسی (دیدگاه ماورای فردی)، در قالب pptx و در 22 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه

نظریه ماورای فردی

فرایند خلاقیت از دیدگاه والاس

استعلا و روحانیت

برنامه های آموزشی ماورای فردی
آموزش و پرورش والدورف

آموزش و پرورش متلاقی

فنون آموزش و پرورش متلاقی

اهداف آموزش و پرورش متلاقی

بدیع پردازی و تلقین شناسی

تلقین شناسی

قسمتی از متن:

آبراهام مازلویكی از چهره های برجسته روانشناسی انسانگرایانه است كه در سالهای پایانی زندگی خود،توجه خود را بر استعلا قرار داد.

او در سال 1968 اعلام كرد كه روانشناسی انسانگرایانه را كه موج سوم روانشناسی است یك حركت انتقالی برای رسیدن به موج چهارم یعنی روانشناسی ماورای فردی یا ماورای انسانی كه تمركز آن فراتر از نیازها و علایق انسانیوهویت ،خودشكوفایی و مفاهیمی از این قبیل است و توجه آن بر جهان هستی است.

دیدگاه انسانگرایانه بر خود پنداره ی مثبت و مهارتهای میان فردی تاكید می كند.

اما  دیدگاه ماورای فردی بر شهود و استعلا تاكید دارد.خرد از طریق شهود به تفكر خلاق وا دراك كل نگر دسترسی می یابد.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع  "  دیدگاههای برنامه ریزی درسی (دیدگاه ماورای فردی)" می باشد که در حجم 22 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت دیدگاههای برنامه ریزی درسی (دیدگاه ماورای فردی) , پاورپوینت دیدگاههای برنامه ریزی درسی , پاورپوینت دیدگاه ماورای فردی , نظریه ماورای فردی , برنامه های آموزشی ماورای فردی , آموزش و پرورش والدورف , آموزش و پرورش متلاقی , فنون آموزش و پرورش متلاقی , اهداف آموزش و پرورش متلاقی , بدیع پردازی و تلقین شناسی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر